ZBROJOWNIA
  Top » Katalog » Regulamin Moje Konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
KOMIS
MODELE TUNINGOWANE
WiatrĂłwki
Pistolety
Rewolwery
Pistolety maszynowe
Karabiny szturmowe (1)
Karabiny maszynowe
Karabiny wyborowe
Strzelby
Granatniki, granaty
Amunicja, Gazy, Silikony (6)
Magazynki (2)
Baterie i Âładowarki (5)
Akcesoria (7)
CzĂŞÂści zewnĂŞtrzne (3)
CzĂŞÂści wewnĂŞtrzne (59)
CzĂŞÂści do pistoletĂłw
CzĂŞÂści do karabinĂłw wyborowych
Optyka i celowniki (1)
WyposaÂżenie taktyczne (14)
ArtykuÂły obronne (1)
NoÂże i maczety
Prasa (1)
GadÂżety
UsÂługi


Producenci
Nowości więcej
Wzmocniona gÂłowica cylindra v.3 DUO
Wzmocniona gÂłowica cylindra v.3 DUO
49,90zÂł
Wyszukiwanie
 
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Informacje
Regulamin
Bezpieczeństwo i Polityka Cookies
Sklep stacjonarny
KontaktRegulamin Regulamin
Sklep Zbrojownia, prowadzony jest przez LS TRADING, nr NIP 657-264-75-27, nr Regon 260196881, z siedzibą w Kielcach, ul. Bodzentyńska 10, pokój 102.

Adres korespondencyjny/wysyłkowy to Zbrojownia, LS Trading, 25-308 Kielce, Ul. Bodzentyńska 10/102. Telefon: +48 693368000. Godziny pracy sklepu - wtorek-piątek 11.00-18.00.

Składając zamówienie w naszym sklepie Klient akceptuje poniższy
Regulamin zakupów


1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Wszelkie prawa do Sklepu Internetowego, w tym majątkowe prawa autorskie, prawa własności intelektualnej do jego nazwy, jego domeny internetowej, Strony Internetowej Sklepu, a także do wzorców, formularzy, logotypów zamieszczanych na Stronie Internetowej Sklepu należą do Sprzedawcy, a korzystanie z nich może następować wyłącznie za zgodą Sprzedawcy wyrażoną na piśmie.
2. Do poprawnego korzystania ze sklepu wymagane jest posiadanie przez Klienta: dostępu do Internetu, poprawnie skonfigurowanej przeglądarki internetowej akceptującej pliki typu cookie - Microsoft Internet Explorer w wersji nie niższej niż 7.0 lub Mozilla Firefox w wersji nie niższej niż 3.0 z zainstalowaną wtyczką (pluginem) Adobe Flash oraz czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.
3. Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.
4. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - przy pierwszym zamówieniu z konta Klienta po telefonicznym potwierdzeniu zamówienia przez Kienta; przy każdym kolejnym natychmiast po wpłynięciu zamówienia
b) w przypadku zamówień płatnych przelewem - po wpłynięciu pełnej kwoty, na jaką opiewa zamówienie na konto firmy.
5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
6. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
7. Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument zakupu. Dokument wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia dokumentu zakupu. Klient może wycofać złożone zamówienie e-mailem pod adresem sklep@zbrojownia.com.pl. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
10. Czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Czas realizacji zamówienia to maksymalnie 7 dni roboczych.
11. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy Przesyłki dostarcza:
Poczta Polska - przesyłka priorytetowa, czas dostawy 1-5 dni roboczych
Koszty wysyłki: przelew / pobranie
paczka do 1 kg - 17,00 / 21,50 zł;
paczka do 2 kg - 20,00 / 24,50 zł;
paczka do 5 kg - 26,00 / 30,50 zł;
paczka do 10 kg - 45,00 / 49,50 zł;
paczka do 20 kg - 79,00 / 83,50 zł;
paczka do 30 kg - 99,00 / 103,50 zł.
paczka do 30 kg - 19,99 / 24,50 zł.
Kurier DHL - czas dostawy 1-3 dni robocze
Koszty wysyłki: przelew / pobranie
paczka do 30 kg - 15,99 / 20,49 zł.
Paczkomaty InPost - czas dostawy 1-3 dni robocze
Koszty wysyłki: przelew / pobranie
paczka do 25 kg, wymiary max. 38x41x64cm - 12,99 / 17,49 zł.
Koszty wysyłki obowiązują wyłącznie na terytorium Polski. Dla przesyłek zagranicznych koszty wysyłki naliczane są indywidualnie.
Regulamin darmowej wysyłki (wartość zamówienia powyżej 700 zł):
Zamówienia o wartosci powyżej 700 zł oraz wadze do 30 kg wysyłane są na nasz koszt za pośrednictwem kuriera DHL.
Darmowa wysyłka obowiązuje wyłącznie na terytorium Polski.
12. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier;
- przelewem bankowym na konto sklepu.
13. Składając zamówienie klient zobowiązuje się do odebrania przesyłki oraz w przypadku wybrania płatności za pobraniem, uiszczenia zapłaty przy odbiorze. W przypadku odmowy odebrania przesyłki konto klienta w naszym sklepie zostaje obciążone podwójną opłatą za koszty transportu (do i od klienta). Następne zamówienia klienta będą realizowane po uiszczeniu w/w kosztów, wyłącznie przy płatności przelewem.
14. Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827), klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Odstąpienie w formie pisemnej powinno zostać przesłane na adres sklepu listem poleconym. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczające jest wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy bez podawania przyczyny przed jego upływem. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towar musi być zwrócony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu wraz z pełnym wyposażeniem i akcesoriami, stanowiącymi jego integralną część. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dokumentem zakupu. Zwrotowi podlegają jedynie towary, które nie zostały zmodyfikowane na życzenie klienta. Sklep gwarantuje zwrot kwot uiszczonych z tytułu Umowy Sprzedaży (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego). Pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
W celu uniknięcia wątpliwości stwierdza się, że żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie ogranicza uprawnień Konsumenta jakie przysługują mu na podstawie przepisów prawa.
Sprzedawca nie korzysta z pozasądowego rozwiązywania sporów, o których mowa w ustawie z dnia 23 września 2016 r., o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich.
Sprzedawca informuje Klienta będącego Konsumentem o możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach lub na stronach internetowych podmiotów uprawnionych do pozasądowego rozpatrywania sporów. Mogą nimi być w szczególności rzecznicy praw konsumenta lub Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej, których lista jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php. Sprzedawca informuje, że pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR).
15. Wszystkie repliki broni dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
16. Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne, powinien skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia postępowania reklamacyjnego, po czym odesłać go przesyłką pocztową pod adresem sklepu Zbrojownia, LS Trading, 25-308 Kielce, Ul. Bodzentyńska 10/102. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę lub inny dowód zakupu wraz z kartą gwarancyjną. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
Brak odbioru reklamowanego towaru w terminie 30 dni od daty poinformowania kupującego o gotowości towaru do odbioru powoduje jego zwrot na adres kupującego. Jeśli kupujący nie podał swojego adresu (względnie adresu dla doręczeń), brak odbioru towaru w terminie 1 roku od daty poinformowania Kupującego o gotowości towaru do odbioru uprawnia Sklep do protokolarnego zniszczenia towaru.
Przy odbiorze przesyłki z zamówionym towarem, Klient powinien sprawdzić przesyłkę. W przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu lub niekompletności przesyłki reklamacje będą rozpatrywane wyłącznie w momencie odbioru towaru w obecności kuriera, po sporządzeniu wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
17. Repliki sprzedawane w dziale "Modele Tuningowane", dostępne są jako modele "gotowe", części wymienione w ramach modyfikacji stają się własnością sklepu.
18. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a LS Trading. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką paragonu, faktury VAT lub specyfikacji zamówienia.
19. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
20. OCHRONA PRYWATNOŚCI
20A. Administratorem danych osobowych w rozumieniu przepisu art. 4 ust. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w odniesieniu do danych Użytkowników, w tym Kupujących, korzystających z Usług, jest LS TRADING, nr NIP 657-264-75-27, nr Regon 260196881, z siedzibą w Kielcach, Ul. Bodzentyńska 10/102, operator internetowej platformy handlowej dostępnej pod adresem www.zbrojownia.com.pl (dalej Sprzedawca). Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Zbrojownia, LS Trading, 25-308 Kielce, Ul. Bodzentyńska 10/102 lub email: sklep@zbrojownia.com.pl.
20B. Sprzedawca przetwarza dane osobowe Klientów w celu realizacji zamówień, świadczenia przez Sprzedawcę usług drogą elektroniczną oraz innych celów określonych w Regulaminie. Dane są przetwarzane wyłącznie na podstawie przepisów prawa lub zgody wyrażonej przez Klienta zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
20C. Klient przekazuje swoje dane osobowe Sprzedawcy dobrowolnie, z tym jednak zastrzeżeniem, że niepodanie określonych danych w procesie Rejestracji uniemożliwia Rejestrację i założenie Konta Klienta oraz uniemożliwia złożenie i realizację zamówienia Klienta.
20D. Każdy kto przekaże Sprzedawcy swoje dane osobowe, ma prawo dostępu do ich treści oraz do ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, a w przypadkach przewidzianych przepisami prawa żądania zaprzestania przetwarzania jego danych osobowych.
20E. Sprzedawca zapewnia możliwość usunięcia danych osobowych z prowadzonego zbioru, w szczególności w przypadku usunięcia Konta Klienta. Sprzedawca może odmówić usunięcia danych osobowych, jeżeli Klient nie uregulował wszystkich należności wobec Sprzedawcy lub naruszył obowiązujące przepisy prawa, a zachowanie danych osobowych jest niezbędne do wyjaśnienia tych okoliczności i ustalenia odpowiedzialności Klienta.
20F. Sprzedawca chroni przekazane mu dane osobowe oraz dokłada wszelkich starań w celu zabezpieczenia ich przed nieuprawnionym dostępem lub wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione.
20G. Sprzedawca przekazuje dane osobowe Klienta Dostawcy w zakresie niezbędnym do realizacji Dostawy.

Okresy gwarancji:

Repliki sprężynowe - 6 miesięcy;
Repliki gazowe - 6 mieięcy;
Repliki elektryczne AEP - 6 miesięcy;
Repliki elektryczne (AEG) wszyscy producenci - 12 miesięcy;
Repliki tuningowane (AEG) wszyscy producenci - 6 miesięcy (obowiązuje wyłącznie na repliki z działu Modele Tuningowane);
Akcesoria pozostałe - 3 miesiące;
Części do replik montowane w naszym serwisie - 3 miesiące.


Kontynuuj
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres E-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Bestsellery
01.NabĂłj CO2 MOSA
02.Wtyk Âładowarki mĂŞski maÂły
03.Silikon w sprayu K2 SIL
04.Kulki 0,28g G&G 3500szt.
05.Kulki 0,25g G&G 1000szt.
06.Wtyk baterii ÂżeĂąski maÂły
07.Komplet wtykĂłw T-Connector
08.SprĂŞÂżyna M95
09.PrzejÂściĂłwka do Âładowarki (large->small)
10.PrzewĂłd niskooporowy typu AWG15 2m
Promocje więcej
Ergonomic Rail Red 13"
Ergonomic Rail Red 13"
330,00zÂł
288,00zÂł
Recenzje więcej
ÂŁoÂżyska kulkowe 6mm
idealnie pasujÂą i do szkieletu gearboxa v7 jak i jego zĂŞbate ..
5 z 5 Gwiazdek!

Copyright © 2006-2020 Zbrojownia ASG.

Powyższa strona internetowa należy do firmy LS Trading i podlega ochronie prawnej. Zdjęcia, opisy produktów oraz inne teksty, a także wszelkie materiały graficzne stanowia wyłaczna własnosć LS Trading i podlegaja ochronie zgodnie z Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie w częsci lub całosci materiałów zawartych na tej stronie jest zabronione.